invers Software
 
Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil Recent Messages

Epson Stylus 880

Autor Jan Krupka 
Jan Krupka
Epson Stylus 880
23 years ago
Nevi nahodou nekdo jak tisknout na ? Pokud jsem pouzil originalni ovladace dostal jsem akorat stramku plnou ascii znaku.
Petr Jandík
Epson Stylus 880
23 years ago
Nevi nahodou nekdo jak tisknout na ? Pokud jsem pouzil originalni ovladace dostal jsem akorat stramku plnou ascii znaku.
V jakem systemu? Ktere ovladace? Vyjádøi se pøesnìji.
Obecnì by nemìl být problém pøi tisku pod Windows pøes ovladaè Winprint. Stylus 880 pøímo v Calamusových ovladaèích není, je tøeba vyzkoušet, jestli by nešlo tisknout pøes nìkterý jiný.

Petr
Jan Krupka
Epson Stylus 880
23 years ago
Na systemu Atari. Jediny driver co mi bez problemu funguje je VDIPRINT, jenze ten vyzaduje more pameti, takze je to nepouzitelne. Originalni ovladace delaji ruzne horizontalni cary pres stranku nebo dokonce neprepnou tisk do grafiky a vytiskne mi spoustu stran plnych ASCII znaku. Muzu to naskenovat a poslat. Jo a existuje nejaky ovladac, ktery tiskne ernobile? Pokud mam CB dokument je podle me zbytecne pocitat a nasledne tisknout vsechny barvy - zadny ovladac pro Epsonu co jsem videl nema CB tisk.

Honza
Petr Jandík
Epson Stylus 880
23 years ago
Na systemu Atari. Jediny driver co mi bez problemu funguje je VDIPRINT, jenze ten vyzaduje more pameti, takze je to nepouzitelne. Originalni ovladace delaji ruzne horizontalni cary pres stranku nebo dokonce neprepnou tisk do grafiky a vytiskne mi spoustu stran plnych ASCII znaku. Muzu to naskenovat a poslat. Jo a existuje nejaky ovladac, ktery tiskne ernobile? Pokud mam CB dokument je podle me zbytecne pocitat a nasledne tisknout vsechny barvy - zadny ovladac pro Epsonu co jsem videl nema CB tisk.
Pokud myslis ovladace pro Calamus, tak tam je cernobily jenom ovladac pro Stylus 8. Jinak inkoustovky Epson mivaji emulaci ESC/P2, takze by mozna mohlo jit na to tisknout jako na 24jehlovou Epsonku. U moji stary Stylus Color to jde.

Ahoj, Petr




[url=http://local.calamus.cz/cz/faq/index.html]Calamus FAQ[/url]
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

Přihlaste se zde


top top

© 1998–2024 invers Software. All rights reserved. | Privacy
| Did you find translation errors in this page?